+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manutea.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

 

 

 

DTest


Heureka - ověřeno zákazníky

BIOHerbář a účinky Manayupy

Peruánští indiáni to věděli už od pradávna, my si na to museli počkat, ale zvěsti o magických schopnostech manayupy se začínají šířit i v našich končinách. Lidé této nenápadné rostlině říkají různými jmény, na jednom se ale shodnou, je to jedna z nejdůležitějších a nejužitečnějších součástí přírodní lékárničky světa.

Manayupa, neboli stužkovec, latinsky Desmodium molliculum, je bylina či polokeř rostoucí v horských oblastech Jižní Ameriky. Jedná se o trvalku a jako ostatní zástupci tohoto druhu preferuje tropické a subtropické podnebí. Této bylině s drobnými do fialova zbarvenými kvítky se v Peru říká také pata de perro, tedy psí tlapa, ale domorodý název manayupa ji vystihuje lépe. V překladu manayupa znamená “ta, která má nesčetné vlastnosti” a perfektně to popisuje její bohaté přínosy na lidský organismus.

Když se o nějaké bylině hovoří jako o přírodním zázraku, samozřejmě se na ní dříve či později zaměří i vědecká obec. A manayupa se ukázala jako výborný zdroj flavonoidů, aminokyselin, steroidů, silic, tříslovin, taninů, minerálních solí, glycidů a vitamínu K. 

Ve své domovině se používá celá nadzemní část rostliny, na trhu však nejčastěji narazíte na sušené listy, ze kterých se následně připravuje odvar či tinktura. Možné tak je vnitřní či vnější užívání, které může bez přerušení probíhat po dobu až tří týdnů. Vedlejší příznaky nejsou známy, ale jako vždy je při dlouhodobém užívání vhodné se poradit s ošetřujícím lékařem.

Produkty s bylinou - Manayupa


MANAYUPA (Desmodium molliculum) - bylina
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

MANAYUPA (Desmodium molliculum) - bylina

Velká balení:
Malá balení:
547 Kč /250 g 219 Kč /100 g
Dodáme do pátku, 8. 3. 2024
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »