+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manutea.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

 

 

 

DTest


Heureka - ověřeno zákazníky

BIOO nás

Buďte Manu

Kdo je Manu? Jsme to my a teď už taky vy. Nevěříte?

Prohlédnutím těchto stránek jste navždy lapeni do tenat barev, vůní a chutí. Kdykoli pomyslíte na šálek čaje, vyšlou vaše malé šedé buňky signál: Čaj, to je přece Manu! Značka Manu tea není na trhu žádnou nesmělou novickou. Plynule navazuje na tradici dodavatele prémiových sypaných čajů z celého světa. Pamatujete na SypanýČaj.eu? Tak ten se přestěhoval. Chaloupka, ve které od roku 2005 bydlel, mu byla těsná. Podlaha vrzala, skříně se nedovíraly a okny profukoval vítr. Byl svěží. Lákal ven.

SypanýČaj vykročil… Našel si nové obydlí. Pevné a prostorné. Ale to, co se osvědčilo, nechal moudře fungovat. Pracovití a zkušení nájemníci zůstali. Stejně tak dodavatelé vybraných čajů, široká nabídka, důraz na čistotu a osobní vztah k návštěvám… tedy zákazníkům.

Ve štítu má nápis Manu.

Protože všechny čaje, které nabízí, prošly lidskýma rukama. Sbíraly čajové lístky, byliny i ovoce. Sušily je, svinovaly, třídily. Žádné stroje, jen ruce zkušených žen a mužů stojí za jemností a krásou každé sorty. Žádné automatizované skleníky, pouze prsty a dlaně farmářů z nejrůznějších koutů světa se postaraly o jedinečnost každé sklizně. Latina má pro ruku slovo Manus. Pro lidský slovo Germanus, pro přátelský spojení Per humanus. My přidáváme už jen uManutost. S ní stále trváme na maximální jakosti.

A tak…
Klikejte, skákejte z bylinek na oolongy a z bílých čajů na černé. Vyšlapejte si chodníček od čínských speciálností k jihoamerickým životabudičům. Vynořte se z lesa žaludečních obtíží, srdečních nesnází, respiračních šlamastyk a kaše stresu.
Vdechujte vůni mlžných hor, poslouchejte zvuky pralesů, čerpejte energii ze sopečných krajin. Objevujte svět, v němž je kvalita pořád důležitější než kvantita. Vítejte ve světě čajových Manuaků.

PS: Manu byl i mytologický první muž Indie. Příběh je to dramatický. Král a vládce byl rybou varován, že přijde ničivá povodeň. Sotva postavil loď, stalo se. Manu uvázal plavidlo rybě za ploutev a ona ho odtáhla do bezpečí. Když vody opadly, byl na světě sám. Obětoval máslo a mléko do moře, po roce se na tom místě zrodila žena. Bylo vystaráno.

PS2: Tajemství nakonec: Manu tea má bráchu…

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »