+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manutea.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

 

 

 

DTest


Heureka - ověřeno zákazníky

BIO10 důvodů pro náš čaj

1. Certifikace dTest

Naše obchodní podmínky jsme převzali od dTest, o.p.s. Zvolili jsme variantu 3 hvězdiček, která je ve vztahu ke spotřebitelům vstřícnější než je zákonný standard.

2. Přímo z čajových plantáží vlastní import čajů

Vždy čerstvý a z těch nejlepších světových plantáží. Prémiové sypané čaje přímo dovážíme a vyrábíme, a proto si naše čaje zachovávají jedinečnou chuť, charakter a aroma. Všechny naše čajové směsi jsou originál Manu RECEPTURA. Čajové směsi nepřekupujeme.

3. Vždy 100% čerstvý, také díky lyofilizaci

Čajové směsi vyrábíme jen z ovoce a bylin se 100% prokazatelným původem a certifikací (žádné shnilé ovoce). K výrobě našich jedinečných směsí používáme ovoce a byliny, které jsou sušené procesem tzv.lyofilizace (mrazem). Ovoce i byliny si tak zachovávají čerstvost a hlavně uchovávají si až 90% všech svých vitamínů. Když si čaj připravíte, ovoce vypadá jako čerstvé a může ho si sníst. Čaje i všechny komponenty pravidelně měsíčně dovážíme jen v potřebném množství. Proto nikdy našim zákazníkům neprodáváme staré čaje a ani čajové směsi ze starých čajů nevyrábíme. Vždy 100% dbáme na to, aby byly čaje správně uchované a skladované.

4. Unikátní čajové směsi podle vlastních receptur žádné kopie a přeprodávání

Naše čaje jsou míchány a připravovány podle vlastních receptur. Vždy vytváříme takové směsi, aby zde byla vyváženost čajů, bylin a aromat. Jde nám o nejlepší kvalitu, chuť, vzhled a vůni. V našich ovocných čajích najdete jen opravdové velké kusy ovoce. Barvu čaje a jeho chuť nenahrazujeme ibiškem. Levné směsi čajů na trhu jsou vyráběné především na bázi ibišku a jablečných slupek, což způsobuje při pravidelném pití překyselení žaludku a pálení žáhy.

5. Doprava ZDARMA

Pokud si objednáte nad 1000 Kč, tak Vám uhradíme dopravu až k Vám.

6. Kvalitní balení, které zachovává charakter čaje

Pevný aluminiový obal se zipem, který umožní po otevření opakovatelné uzavírání. Kvalitní balení, které zachovává charakter čaje. Čaj je vždy v balení hermeticky uzavřen, aby odolával vlhkosti, světlu a cizím pachům. Na tyto tři věci je čaj mimořádně náchylný a mají velký vliv na výslednou kvalitu nápoje.

7. Pouze přírodní aromata

Míchané směsí čajů obsahují pouze přírodní aromata, které jsou zásadotvorné povahy a při dlouhodobějším pití nezpůsobují pálení žáhy. Tato aromata mají rovněž mnohem delší trvanlivost a nevyprchají. Zásadně nepoužíváme lihová syntetická.

8. Záruka vrácení peněz

Vrátíme Vám peníze pokud s našim čajem nebudete spokojení!

9. Výjimečný kulinářský zážitek

Naší nabídku tvoříme tak, aby byl sortiment co nejširší a každý si v ní mohl vybrat. Věříme, že můžeme zákazníkům nabídnout skvělý kulinářský zážitek.

10. Jsme Manu

Čaje, které nabízíme, prošly lidskýma rukama. Sbíraly čajové lístky, byliny i ovoce. Sušily je, svinovaly, třídily. Žádné stroje, jen ruce mladých žen a zkušených mužů stojí za jemností a krásou každé sorty.

 

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »