+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manutea.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

 

 

 

DTest


Heureka - ověřeno zákazníky

BIOHerbář a účinky Mladé pšenice

Tady že Vám pšenka nepokvete? A co je na tom špatného? Právě naopak, sklidit tuto obilovinu ještě před výkvětem je skvělý nápad. Jak jinak byste získali tak úžasnou superpotravinu, jakou bezesporu mladá zelená pšenice je.

Zelené výhonky pochází z klasické pšenice seté tak, jak ji znáte a vídáte na polích. Ke sklizni ovšem dochází velmi brzy, dřív než rostlina vykvete. Mladá pšenice si tak díky velkému množství chlorofylu zachovává svou jasně zelenou barvu a neobsahuje lepek.

Ájurvéda a čínské léčitelství ji zná pro blahodárné účinky už po staletí. Na západě se její užití však omezovalo jen pro krmení hospodářských zvířat. Až ve 30. letech minulého století byl u drůbeže zpozorován výrazně pozitivní vliv mladé pšenice na jejich zdraví a na kvalitu vajec. Poté už byl jen krůček ke zkoumání jejího působení na lidský organismus a nálepka superpotraviny byla na světě.

Zelená pšenice je skutečně po výživové stránce i s ohledem na velké množství důležitých látek potravinovým zázrakem. Pro její snadné zpracování do formy jemného prášku je velmi oblíbená při přípravě smoothie, ale najdete třeba i recepty na polévky či muffiny. Oproti v mnohém podobném zeleném ječmenu je chuťově spíše neutrální a méně “trávová”. Obecně je velmi dobře snášena, proto si ji v rozumné míře můžete dopřávat dlouhodobě. Opatrní by ale měli být lidé s různými alergiemi na rostliny - doporučujeme menší dávky a sledovat možné reakce, popř. konzultovat s ošetřujícím odborným lékařem.

Produkty s bylinou - Mladá pšenice


MLADÁ ZELENÁ PŠENICE BIO - prášek
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

MLADÁ ZELENÁ PŠENICE BIO - prášek

Velká balení:
Malá balení:
264 Kč /250 g 106 Kč /100 g
Dodáme do pátku, 8. 3. 2024
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »