+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

ČAJ PRO ZDRAVÍ A KRÁSU - směs

Kód: 304
Hodnocení: velmi dobrá, 24 recenzí

Neříkejte, že to nechcete – být zdraví a krásní. My tedy ano! Takže jsme vzali všechny dobroty prospívající duševní i fyzické kondici a namíchali z nich blahodárný sypaný čaj. Dodává vitaminy, minerály a antioxidanty, chutná luxusně a ani moc nestojí. Snad neváháte? Čaj pro zdraví a krásu potřebuje každý!

Velká balení:
Malá balení:
372 Kč /250 g 149 Kč /100 g
Čerstvý čaj dodáme do pátku, 31. 5. 2024
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč
Země původu
Země původu:
Čína
Chuť
Chuť:
Broskev, Hruška
Pro děti
Pro děti:
od 12 let
Sběr
Sběr:
Poslední sklizeň

Složení

Černý čaj, Zelený čaj, Aroma přírodní, Yerba Mate, Listy kopřivy, Kousky manny, Kousky hrušek 2%, Květy slunečnice, Červený rybíz, Vitamín C, Semínka guarany, Květ trnky

Nálev a chuť čaje

Tento aromatizovaný čaj dává tmavě žlutý nálev, z nějž se okamžitě rozline nádherně sladká vůně hrušek a broskví. V chuti nacházíme jen opravdu minimální svíravost, zato jemných stop ovoce a tří druhů čaje poznáme dost.

Čaj pro zdraví a krásu se hodí jako horký nápoj, tak i v podobě ice tea. Vyzkoušejte ho!

Původ čaje

„Made in China“ nemusí vždycky znamenat podřadnou kvalitu. V případě čajů svědčí naopak o vysoké jakosti a velké péči, která byla pěstování a zpracování čajových lístků věnována. Zelený, stejně jako černý, čínský čaj vyniká na světovém trhu desítky let. V případě zeleného čaje jsou to dokonce stovky. Pro černý čaj platí, že prošel fermentací, což je přirozený proces oxidace enzymů. Mění se při něm jak barva čajových lístků, tak jejich chuť a vůně. Zelený čaj je jemnější – oxidace byla jen krátká a zastavilo ji napaření horkým vzduchem nebo opražení na pánvi. Proto má skutečně zelenou barvu a přírodní aroma.

Zelené Mate je zvláštním „druhem“ – nejde o čaj v klasickém významu, protože se vyrábí z lístků a větviček cesmíny paraguayské, jihoamerického keře.

Pro ovoce a bylinky jezdíme k prověřeným dodavatelům v EU, aroma volíme vždy jen přírodní. Můžeme tak našim zákazníkům zaručit, že v čajích nenajdou těžké kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Také výběr surovin je přísně kontrolován – žádné shnilé nebo nezralé kousky!

Herbář a blahodárné účinky:

Černý čaj
Černý čaj
Zelený čaj
Zelený čaj
Yerba Mate
Yerba Mate
Kopřiva
Kopřiva

Herbář se zajímavými informacemi naleznete na https://www.manutea.cz/herbar-byliny

Ukázka balení čaje

Pevný aluminiový obal se zipem, který umožní po otevření opakovatelné uzavírání. Kvalitní balení, které zachovává charakter čaje. Čaj je vždy v balení hermeticky uzavřen, aby odolával vlhkosti, světlu a cizím pachům. Na tyto tři věci je čaj mimořádně náchylný a mají velký vliv na výslednou kvalitu nápoje.

Příprava

Teplota 70-80 °C Doba přípravy 2-3 minuty Množství 1 čajová lžička na 1,5-2 dl

Návod na přípravu

  1. Čaj zalijte vodou o teplotě 70-80 °C (cca 2 minuty po převaření vody), v poměru 1 čajovou lžičku na 1,5-2 dl.
  2. Pro přípravu čaje v konvici přidejte 1 lžičku navíc.
  3. Doba vyluhování 2-3 minuty (přikrytý šálek), poté přeceďte.
Chuť a tóny:
Intenzita
Trpkost
Množství teinu
Kvalita
Opakované zalití

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manutea.cz
Pomozte ostatním při výběru:

17. 10.

Hodnocení: vynikající
Naprosto skvělý, voňavoučký čajík. Jsem moc nadšená.

1. 3.

Hodnocení: vynikající
čaj je prostě luxusní, ten nemá chybičku, určitě bude chutnat každému, já už jinde nenakupuji, vše je přehledné,čaje vysoké kvality, solidní výběr všech různých druhů, příjemné ceny a více než perfektní doba dodání, co víc si člověk může přát ????určitě doporučuji na 100%

14. 9.

Hodnocení: vynikající
Tento čaj je neskutečně dobrý, po jeho vypití je určitě krásnější můj den, děkuji vám proto za něj.

12. 3.

Hodnocení: vynikající
Tento čaj je naprosto skvělý, podle popisku je velice zdravý a toho si na něm také cením. Jsem naprosto spokojená a nebudu váhat ani s příští objednávkou, protože tady je kvalita jistá.

24. 2.

Hodnocení: vynikající
Hezký den, využila jsem vašich služeb již vícekrát a pokaždé jsem velmi spokojena s kvalitou čaje i s vašimi službami, jste naprosto bezkonkurenční, ráda se o vás zmiňuji i svým známým, všechny vaše čaje jsou úžasné, i tento čaj je vynikající, těším se na každý hrníček.

7. 8.

Hodnocení: vynikající
Chválím, chválím a zase chválím, prostě úžasný čaj, to musíte zkusit, rozhodně nebudete litovat, již dávno zde nakupuji a pokaždé objednávce jsem spokojená,jak s vyřízením objednávky, tak s kvalitou čaje, je to obchod na vysoké úrovni a funguje na 100%.

5. 3.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, chci pochválit tento čaj, velmi mně svou chutí potěšil, voní překrásně, a jestli po něm ještě zkrásním tak si příště objednám alespoň dvě kila. Děkuji, Pavla.

7. 11.

Hodnocení: velmi dobrá
Máte fakt vynikající čaje, velmi kvalitní, tento je opět úžasný cenově dostupný všem, jsem s tímto obchodem velmi spokojen, přeji Vám hodně spokojených zákazníků jako jsem já.

16. 10.

Hodnocení: vynikající
Miloučký čajíček, skvělá chuť, skvělé zboží za dobrou cenu i znalci si přijdou na své, to Vám garantuji, tento obchod je na 100% ve všem.

25. 9.

Hodnocení: velmi dobrá
Čaj jsem ochutnal u své přítelkyně ,je výborný, velmi kvalitní, hned jsme si udělali novou objednávku a těšíme se na další čaje.

3. 9.

Hodnocení: vynikající
Tento čaj předčil všechny moje očekávání, 100% kvalita zboží, chutná přesně podle návodu,nádherné balení a ještě vzorek jiného čaje zdarma, není co dodat, jsem nadmíru s tímto obchodem spokojen,doporučuji všem, přeji hodně úspěchů.

26. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Teda,moc si pochutnáváme na tomto čaji, je vynikající i co se týče kvality, nemá to chybu, doporučujeme tento obchod na 100%všem milovníkům sypaných čajů.

20. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Objednávám si u Vás čaje často, takže znám Vaše dárkové krásné balení a tento čaj jsem objednal pro přítelkyni k svátku, udělal jsem jí radost, čaj jí moc chutná a mám Vás prý pochválit, takže chválím a chválím, jste obchod na vysoké úrovni a doporučuji Vás všem.Ať se Vám i nadále skvěle daří.

15. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Tak u tohoto čaje není co dodat, nemám prostě slov, úžasný, úžasný, úžasný, máte můj obdiv a dík.

25. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Neskutečně dobrý čaj, přesně jak ho popisujete, také se ráda zmíním o jeho balení, to je velká výhoda, jsem naprosto spokojená zákaznice, moc se mi to zamlouvá.

19. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, čaj je neskutečně dobrý. Nevím, jestli po něm budu krásnější, ale po jeho vypití je určitě krásnější můj den. Děkuji vám za něj i ostatní , které jsem už od Vás měl. Všechny byli perfektní. Jaroslav

27. 5.

Hodnocení: vynikající
Souhlasím se všemi názory,také jsem se přesvědčila o Vašem obchodě a všichni mají naprostou pravdu, nemám k tomu co dodat, jste skutečně obchod s číslem 1.Držím pěsti jen ať se Vám daří i do budoucna.

15. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
Taky se chci vyjádřit k tomuto čaji, skutečně vynikající a vlastně celý Váš obchod je na velmi vysoké úrovni, velmi si to cením, jsem již delší dobu Vašim věrným zákazníkem a už více mých přátel se nechalo poradit a již si také objednali a jsou velmi spokojeni.

16. 3.

Hodnocení: vynikající
Ano, čaj je skutečně moc dobrý, to teda souhlasí, ale ještě musím vyzvednout balení čaje a to je úžasný zaviratelný sáček, velká výhoda, jste super obchod, jen tak dál, mějte se hezky.

13. 3.

Hodnocení: velmi dobrá
Hezký den, využila jsem Vašich služeb již čtyřikrát a pokaždé jsem velmi spokojena Jste spolehlivý obchod, čaje máte úžasné a cenově velmi dobré, rozhodně Vás doporučuji svým známým.

10. 3.

Hodnocení: velmi dobrá
Jsem naprosto nadšená tímto čajem i tím balením čaje ve znovuoteviratelném krásném sáčku, dodání zboží obratem,a velmi dobré ceny, skutečně Vám fandím, jen tak dále,skutečně ať se Vám daří,protože jste vstřícní a dobří-děkuji.

4. 3.

Hodnocení: vynikající
Taky chci upozornit na tento úžasný čaj, opravdu chutná skvěle, byl doručen ve znovuoteviratelném sáčku, což je prima a vlastně jsou prima i vaše stránky, hodnotím Vás na 1.

26. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
O tomto čaji se musím zmínit, úžasný, nádherně voní, chutná moc dobře, cenově velmi dostupný, lidičky neváhejte a ochutnejte, skutečně moc děkuji za dodání čajíčka v krásném znovuzaviratelném sáčku, hodnotím Vás na jedničku, přeji hodně úspěchů a objednávek.

24. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
Mňam, mňam, to je teda čajíček, nic více k tomu nelze dodat, skutečná pochoutka, čaj hodnotím na 1, už se těším na někdy příští objednávku.

Nejprodávanější příslušenství k tomuto zboží


Filtr papírový M - do šálků a konviček
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Filtr papírový M - do šálků a konviček

Skvělý pomocník pro rychlou přípravu čaje. Čajový filtr je vyroben z extra jemného materiálu. Tento materiál nepohlcuje žádné pachy a chutě. Čajový filtr M je až na 1l vody. Balení obsahuje 100 čajových filtrů. Více na detailu zboží
103 Kč s DPH
Dodáme do pátku, 31. 5. 2024

Sítko na čaj permanent velikost M
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Sítko na čaj permanent velikost M

Speciálně vyvinuté sítko se stálého materiálu, který nepřenáší žádné pachy ani chutě. Pro ještě lepší požitek z hotového nápoje je sítko opatřeno pokličkou, která slouží k přikrytí čajového sítka v době lůhovaní a poté po vylouhování nápoje poklička poslouží k odložení sítka. Sitko je vhodné pro mytí v myčkách. Více na detailu zboží
221 Kč s DPH
Dodáme do pátku, 31. 5. 2024

Sítko na čaj permanent velikost L
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Sítko na čaj permanent velikost L

Slovo permanent znamená stálý materiál. Nepřenáší žádné chutě ani pachy. Tento materiál je vhodný do myček na nádobí. Velikost sítka L je ta pravá velikost do Vaší čajové konvičky. Sítko je vybaveno pokličkou, která slouží k přikrytí sypaného čaje při louhování a posléze si použité sítko můžete pohodlně odložit na tuto pokličku. Více na detailu zboží
261 Kč s DPH
Dodáme do pátku, 31. 5. 2024

Filtr papírový L - do čajových konviček
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Filtr papírový L - do čajových konviček

Pokud si chcete jednoduše a rychle připravit svůj lahodný nápoj, máme pro Vás skvělý tip. Nabízíme Vám čajové filtry, které jsou vyrobené z extra jemného materiálu, bez nežadoucích chutí a pachů. Balení obsahuje 100 čajových filtrů.   Více na detailu zboží
134 Kč s DPH
Dodáme do pátku, 31. 5. 2024

Čajová konvice se sítkem 900 ml - květinový dekor
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Čajová konvice se sítkem 900 ml - květinový dekor

Keramická konvice zdobená květinovým motivem. Připravte si čaj v této originální konvici, vaše smysly se zahřejí na dlouhou dobu. Více na detailu zboží
574 Kč s DPH
Dodáme do pátku, 31. 5. 2024

Čajová konvice se sítkem 900 ml - květinový dekor II.
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Čajová konvice se sítkem 900 ml - květinový dekor II.

Keramická konvice zdobená květinovým motivem. Připravte si čaj v této originální konvici, vaše smysly se zahřejí na dlouhou dobu. Více na detailu zboží
574 Kč s DPH
Dodáme do pátku, 31. 5. 2024

Čajová konvice se sítkem 900 ml - orientální motiv II
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Čajová konvice se sítkem 900 ml - orientální motiv II

Milujete umění Dálného východu? Tato keramická konvice se sítkem zdobená orientálním motivem je pro vás jako dělaná. S kapacitou 900 ml připraví dostatek čaje, aby zahřál vaše smysly a navodil klidnou atmosféru. Přineste si domů kousek orientální elegance a vychutnejte si čaj jako nikdy předtím. Více na detailu zboží
574 Kč s DPH
Dodáme do pátku, 31. 5. 2024
Pitný režim: A jak je to s čajem? Pitný režim: A jak je to s čajem?
5. 6. 2020 2 minuty čtení
Hloh má velké srdce Hloh má velké srdce
18. 3. 2019 2 minuty čtení
Uvařte si tibetský čaj Uvařte si tibetský čaj
19. 6. 2016 2 minuty čtení

Hledáte inspiraci? Ostatní přikoupili třeba toto:


JASMÍNOVÝ - zelený čaj
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

JASMÍNOVÝ - zelený čaj

Jestli pořád nevíte, který z našich báječných sypaných čajů si vybrat, vsaďte na jasmínovou klasiku. Proslulá specialita z Dálného východu má okouzlující nebeskou vůní, která zahání vnitřní neklid. Jasmínový čaj patří do tradiční čínské kultury nejméně tisíc let. Až ho ochutnáte, stane se i vaším favoritem. Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
332 Kč /250 g 133 Kč /100 g
Čerstvý čaj dodáme do pátku, 31. 5. 2024

ELIXÍR VĚČNÉHO ŽIVOTA - zelený čaj
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

ELIXÍR VĚČNÉHO ŽIVOTA - zelený čaj

Asie je plná tajemství. Podle všeho tam lidé žijí do stovky, neustále se usmívají, netrápí je rýma ani kašel a ještě ke všemu výborně vypadají. Jak to dělají? Hodně meditují, cvičí, zdravě jí a hlavně – celé dny popíjejí zelený čaj. Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
368 Kč /250 g 147 Kč /100 g
Čerstvý čaj dodáme do pátku, 31. 5. 2024

SHAPE TEA (ČAJ NA HUBNUTÍ) - směs
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

SHAPE TEA (ČAJ NA HUBNUTÍ) - směs

Sypaný čaj z kategorie Must have! Kdo hledá štíhlou linii, tomu pomůže splnit sen. Díky obsahu Pu Erhu a Maté, dvou zabijáků všech „madel lásky“, se dostanete opět do kondice a předloňských džín. Shape Tea funguje rychle a nekompromisně. Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
397 Kč /250 g 159 Kč /100 g
Čerstvý čaj dodáme do pátku, 31. 5. 2024
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »