+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 300 Kč a máte je zdarma.
 
300 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manutea.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin


DTest

 

DTest


Heureka - ověřeno zákazníky

BIOČistý Honeybush

Příroda uzdravuje, lékař léčí. Latinské přísloví sedí. Čistý Honeybush má skutečně vysoký  potenciál. Pokud se rozhodnete mu důvěřovat, odmění se vám omamnou vůní a nádhernou medovou chutí. Přidejte k nim schopnost zbavit tělo nespavosti a kožním problémům. Jste zdraví jako řípa! Honeybush: Medová… celý popis

Filtrovat podle parametrů
zobrazeno 1 - 1 z 1

HONEYBUSH BIO
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

HONEYBUSH BIO

Honeybush miluje divoká úbočí kopců Kapského mysu, raduje se z přímořského vánku přinášejícího vláhu, oceňuje pravidelné požáry. Když klíčí, proráží si cestu nehostinným terénem, když kvete, šíří omamnou vůni. Jediné, co nesnáší, jsou chemická hnojiva a znečištěné ovzduší. A právě za to ho zbožňujeme. Přináší nám totiž přírodu v nejryzejší podobě. Nespoutanou a tolik křehkou. Více na detailu zboží
Čerstvý čaj dodáme do pondělí, 24. 6. 2019
Velká balení:
765 Kč s DPH
406 Kč s DPH
250 Kč s DPH
Malá balení:
134 Kč s DPH
83 Kč s DPH
43 Kč s DPH
Produktů na stranu: 12 24 72

Čistý Honeybush

Příroda uzdravuje, lékař léčí. Latinské přísloví sedí. Čistý Honeybush má skutečně vysoký  potenciál. Pokud se rozhodnete mu důvěřovat, odmění se vám omamnou vůní a nádhernou medovou chutí. Přidejte k nim schopnost zbavit tělo nespavosti a kožním problémům. Jste zdraví jako řípa!

Honeybush: Medová náruč pro nespavce

Lístky a větvičky jihoafrického keře Cyclopia intermedia dělají svému běžnějšímu názvu Honeybush skutečně čest. Kdo ochutnal jejich nálev, už nikdy nezapomene, jak vlídné je medové pohlazení.

Původní obyvatelé Jižní Afriky si ale Honeybush nezamilovali jen pro nádherně tmavý nálev s omamnou chutí a vůní. Čaj podávali s úspěchem malým dětem, dospělým i starcům. Každému pomohl tam, kde bylo třeba.

Honeybush uklidní bolavá bříška: Dětem od 1 roku doporučujeme podávat nálev při potížích s nadýmáním a zažívacích problémech.

Honeybush odvane stres: Přepracovanost, snížená výkonnost, smutná nálada. To všechno dokáže šálek Honeybushe poslat do věčných lovišť.

Honeybush přivolá spánek: Čaj je přirozeně bezkofeinový, uklidňuje a relaxuje. Vařte si ho navečer, zaručujeme vám, že budete spát jako mimino.

Honeybush předejde velkým problémům: Díky antioxidantům lze pravidelným popíjením zabránit některým civilizačním neduhům.

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »