+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manutea.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

 

 

 

DTest


Heureka - ověřeno zákazníky

BIOWujuan zelený čaj

Zelený čaj s názvem Wujuan (Wu Yuan) patří k těm, které nezklamou. Za jeho svěží a pikantní chutí stojí pečlivá práce pěstitelů, sběračů a zpracovatelů čajových lístků. Díky nim mají tvar obočí, tmavě zelenou až smaragdovou barvu a bohatou vůni. Delikátní zelený čaj se schopností povzbudit, vlít… celý popis

Skupina neobsahuje žádné položky.

Wujuan zelený čaj

Zelený čaj s názvem Wujuan (Wu Yuan) patří k těm, které nezklamou. Za jeho svěží a pikantní chutí stojí pečlivá práce pěstitelů, sběračů a zpracovatelů čajových lístků. Díky nim mají tvar obočí, tmavě zelenou až smaragdovou barvu a bohatou vůni. Delikátní zelený čaj se schopností povzbudit, vlít novou energii do žil a vyplavit stres se hodí k celodennímu popíjení.

Většina sort čínských zelených čajů patří celosvětově k vysoce ceněným. Wujuan mezi ně lze zařadit s naprosto čistým svědomím. Tento plantážní sypaný čaj má všechny vlastnosti, které se od kvalitního produktu očekávají – jak senzoricky, tak způsobem přepravy, skladování a balení odpovídá nejvyšším nárokům současných čajomilců.

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »