+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manutea.cz

Proč zboží od nás?

 • Doprava zdarma od 1 000 Kč
 • Spokojených zákazníků
 • Dodání obvykle do 48 hodin

 

 

 

 

DTest


Heureka - ověřeno zákazníky

BIO7. Důvěra je základ. My vám ji nabízíme

Sypané čaje prostě milujeme. Nejsou pro nás obchodním artiklem, pouhou položkou v účetnictví. Vždy byly součástí našich dnů. Pili jsme je v hektolitrech, studovali je, diskutovali o nich, vybírali si skutečné lahůdky. A pak jsme za nimi začali cestovat. Cejlon, Indie, jižní Afrika, Japonsko, Čína… Čajové plantáže a kultura s čajem spojená nás zcela uchvátily.

Nabízíme vám to, na čem si sami pochutnáváme. Přesvědčte se!

 1. Výjimečný čaj pro výjimečné osobnosti. Každý, kdo v životě něco dokázal, je pro nás osobnost. Postavil dům, založil firmu, vychoval děti, udělal radost potřebným… Vám všem přinášíme výjimečný čaj. Připravte se na hotový kulinářský zážitek. A vychutnejte si ho v klidu sami nebo ve společnosti. Vždy bude famózní!
 2. Z čajových zahrad rovnou k vám. Prémiové sypané čaje dovážíme přímo od producentů. Nepřekupujeme čaj pochybného původu. S našimi dodavateli udržujeme dobré obchodní vztahy založené na osobních jednáních a dlouhodobé spolupráci.
 3. Nekopírujeme, ochutnáváme. Pro originální firemní směsi, které vyrábíme, používáme jen jakostní čaj, ovoce, bylinky a koření. Mícháme je a připravujeme podle vlastních receptur. Jejich složení podléhá přísné vnitřní kontrole a před uvedením na trh ho testují čajoví specialisté. Ti pečlivě vyhodnocují kvalitu, chuť, vzhled a vůni.
 4. Ovoce je pro nás skutečně ovoce. V ovocných čajích, které nabízíme, najdete jen opravdové velké kusy ovoce. Je zpracováno lyofilizací (sušení mrazem), takže si uchovává všechny senzorické vlastnosti a neuvěřitelných 90 procent vitaminů. Po zalití horkou vodou vypadá, chutná a voní jako čerstvé. Totéž platí o koření a bylinách. Barvu ani chuť čaje nenahrazujeme ibiškem, jak tomu často bývá u levných směsí.
 5. Raději méně, ale často. Čaje i všechny komponenty vozíme jednou za měsíc, vždy pouze v potřebném množství. Neskladujeme velké objemy čajů, vždy pružně reagujeme na poptávku a raději vyrážíme pro čaj čerstvý, který je plný aroma. Nikdy neprodáváme staré čaje, ani je nepoužíváme do čajových směsí.
 6. Certifikace, certifikace. Do čajových směsí volíme jen ingredience s jasným původem a prokazatelnou certifikací. Pravidelně testujeme, zda neobsahují zbytky chemického ošetření a hnojení nebo těžké kovy. Jsme přísní také sami na sebe. Převzali jsme obchodní podmínky obecně prospěšné společnosti dTest a zvolili variantu se 3 hvězdičkami. Je ve vztahu ke spotřebitelům přísnější než zákonný standard.
 7. Obal není jen pro okrasu. Sypaný čaj dodáváme vždy v hermeticky uzavřeném sáčku. Jde o speciální aluminiový obal opatřený zipem, který umožňuje opakované uzavírání. Chrání čaj nejen před světlem, ale také vlhkostí a okolními pachy.
 8. Voní a chutná skvěle. Má totiž přírodní aroma! Ani by nás nenapadlo kazit výborné vlastnosti a mimořádné zdravotní účinky sypaných čajů přidáváním nezdravých chemických látek. Proto v našich čajích najdete aroma čistě přírodní. Je zásadotvorné a při dlouhodobější konzumaci nezpůsobuje pálení žáhy. Na rozdíl od přírodně identického je navíc trvanlivější a nevyprchává.
 9. Stovky čajů jen pro vás. Můžete si vybrat zelenou klasiku, černý povzbuzovač nebo ovocnou dobrotu. Najdete také čaj medový, ajurvédský a ve směsích. To vše v mnoha variantách. Vybere si každý, nerozhodným poradíme.
 10. Za kilo doprava zdarma. Objednejte si sypaný čaj v hodnotě nad 1000 korun a pošleme vám ho domů zadarmo. Kupte si třeba kilovku unikátního Assamu nebo rovnou dvě kilča luxusního Honeybushe.
 11. Nespokojeným vrátíme peníze. Nestává se to často, ale občas se něco nepodaří. Komu dodaný čaj nepadne do noty, může ho vrátit. Obratem dostane své peníze zpět.
 12. Jste pro nás důležití. Od roku 2006 prošly našima rukama tisíce kilogramů sypaných čajů. Víme, že vám chutnají a že se rádi vracíte. Zpětnou vazbu ale vítáme vždy. Zavolejte, napište. Podělte se o zážitky s konkrétním čajem. Pomůžete nám plnit vaše přání co nejlépe.

Chcete si přečíst 7 kapitol o čaji později?

Nechte si bezplatně zaslat PDF na Váš e-mail.

Zaslat PDF

 

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »