+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

LAPACHO MATTO GROSSO

Kód: 147
Hodnocení: vynikající, 81 recenzí

Pro jihoamerické indiány je to Strom bohů. Pro botaniky Tabebuia impetiginosa. A pro obdivovatele přírody jde o dlouhověkého přítele, který rozdává radost a potěšení. Lapacho po tisíciletí adorují vyznavači fytoterapie, ale také třeba stavebníci. Ti první zaměřují pozornost k jeho kůře, druzí k mimořádně odolnému dřevu. A všichni společně vzhlíží k jeho koruně s úžasnými růžovo-fialovými květy.

Velká balení:
Malá balení:
187 Kč /250 g 159 Kč /250 g 64 Kč /100 g
Dodáme do středy, 17. 4. 2024
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč
Země původu
Země původu:
Argentina
Region
Region:
Misiones
Sběr
Sběr:
Poslední sklizeň
Nadm. výška
Nadm. výška:
835m

Složení

Lapacho Matto Grosso 100%

Nálev Lapacha

Kůra ze stromu Lapacho se musí pět minut povařit a pak asi dvacet minut louhovat. Nálev je ve výsledku zbarven do měděna. Vůně je dubová, mírně vanilková s citronovým dozvukem.

Původ Lapacha

Že Lapacho ještě neznáte? To je veliká škoda. Jakmile se totiž o této úžasné rostlině dozvíte víc, budete ji chtít mít doma. Stejně jako lidé ve Střední a Jižní Americe i jinde na světě. Ti všichni totiž dobře vědí, že jeho vnitřní kůru používali už jejich prapředci, kdykoli se objevily obtíže.


Latinský název Tabebuia se poprvé v literatuře objevil v roce 1803, kdy ho použil António Bernardino Gomes, portugalský lékař, vědec, chemik a botanik, spoluzakladatel Institutu pro očkování, člen Královské akademie věd v Lisabonu a první člověk, který otevřel cestu k terapii malárie chininem. V Portugalsku ho navíc díky jeho objevům považují za patrona dermatologie. Rodové jméno odvodil z mluvy indiánského kmene Tupi, který stromu říká „tacyba bebuya“, tedy mravenčí dřevo. Když strom uhyne, stává se totiž jeho dřevo domovem mnoha mravenců.


Menší zmatek vznikl se zařazením jednotlivých druhů pod tento rod, většinu nedorozumění však objasnil v roce 1915 lord Nathaniel Britton. Zatím poslední soupis druhů provedl a v roce 1992 publikoval Alwyn H. Gentry a zahrnul do něj 99 druhů a 1 hybrid.
Nás však speciálně zajímá jeden z jeho druhů – Lapacho čili Tabebuia impetiginosa. Lapacho je Evropanům známo už z dob Vikingů, kteří ho na svých cestách měnili za cennosti ze starého kontinentu. Stálezelený strom s výraznými červenými a fialovými květy roste v pralesích Argentiny, Paraguaye a Brazílie. Dorůstá 15-20 metrů a dožívá se až 700 let. K jeho dalším identifikačním znakům patří hladká kůra a masožravost – jeho květy se „živí“ hmyzem. Dřevo je velmi odolné a tvrdé, používá se ve stavebnictví i k výrobě předmětů denní potřeby včetně luků.


Vnitřní kůra Lapacha je bohatá na lapachol a beta-lapachol. Jde o fenolovou sloučeninu, chemicky derivát vitaminu K. Přítomny jsou také flavonoidy, chinony, saponiny a další látky. Právě na ně se tradiční amazonské kmeny spoléhaly při potřebě tišit bolest, hojit rány, uklidňovat mysl.


K nálevu pro vnější použití se využívá vnitřní kůra stromu. Lze ji získat citlivým odběrem, který strom nijak nepoškozuje. Po snesení je kůra uložena v tmavé a suché místnosti, kde vysychá. Je očištěna od listí a zbytků větviček a dosušena proudícím vzduchem. Předtím, než je Lapacho zabaleno do speciálních pytlů z juty a opatřeno číslem šarže, odeberou se vzorky pro chemickou analýzu.


Lapacho je známé také pod portugalským názvem Pau D´Arco nebo Taheebo a Ipe Roxo.

Herbář a blahodárné účinky:

Lapacho
Lapacho

Herbář se zajímavými informacemi naleznete na https://www.manutea.cz/herbar-byliny

Ukázka balení bylin

Pevný aluminiový obal se zipem, který umožní po otevření opakovatelné uzavírání. Kvalitní balení, které zachovává charakter bylin. Byliny jsou vždy v balení hermeticky uzavřeny, aby odolávaly vlhkosti, světlu a cizím pachům. Na tyto tři věci jsou byliny mimořádně náchylné a mají velký vliv na výslednou kvalitu byliny a jejího nálevu.

Návod na přípravu

Lapacho se musí pět minut povařit a pak asi dvacet minut louhovat.

Lapacho je zpracováno v potravinářském standardu, avšak dle vyhlášky č.58/2018 Sb nesmí být použita jako potravina. Lapacho prodáváme pouze jako surovinu k přípravě nálevu k vnějšímu použití.

Chuť a tóny:
Intenzita
Trpkost
Množství teinu
Kvalita
Opakované zalití

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manutea.cz
Pomozte ostatním při výběru:

10. 12.

Hodnocení: vynikající
Na lapacho nedám dopustit. Pomohl mi v průběhu covidu, spolu s podbělem lékařským.

14. 2.

Hodnocení: vynikající
Čaj je velmi chutný a patří mezi mé nejoblíbenější.

13. 6.

Hodnocení: dobrá
Čaj v pořádku chutná, ale dodací lhůta 4 pracovní dny + víkend tedy čekat 6 dnů na čaj mi připadá jako extrém.

2. 3.

Hodnocení: vynikající
Jsem spokojený stálý zákazník , nemíním tento obchod v žádném případě měnit.

3. 11.

Hodnocení: vynikající
Přiznám se, měl jsem trošku obavu z nálevu, ale jsem spokojen, celkově ujde, ale hlavní je, že se cítím nějak lépe, popíjím ho již 14 dnů a to 3X denně, až zásoba dojde určitě si ho objednám znovu.

21. 10.

Hodnocení: vynikající
Velmi oceňuji rychlost dodání mé objednávky, slušné jednání a profesionální přístup, čaj je velmi kvalitní, toho si cením, i po chuťové stránce je výborný, určitě ho doporučuji všem, kteří máte zdravotní problémy.

2. 3.

Hodnocení: vynikající
Tento čaj jsem si vybrala na základě mých zdravotních potíží(kvasinkové infekce).Užívala jsem ho během léčby dopor.lékařem, stále ho preventívně úžívám,po chuťové stránce je výborný,dá se pít i jako studený, určitě ho doporučuji pít zejména těm, kteří jsou sužování zdravotními problémy.

29. 9.

Hodnocení: velmi dobrá
Lapacho považuji za lék, který je přírodní a tudíž neškodný. Mnoho hezkého jsem o jeho účincích četla, proto jej také popíjím, a jak se má, pravidelně. Zatím se cítím skvěle, nikterak nedráždí, a snad se po čase projeví ještě lépe.

11. 9.

Hodnocení: vynikající
Máte úžasné stránky, jsem rád, že jsem je objevil,hlavně jsem rád, že nabízíte i tento čaj,jinak jsem ho kupoval v kamenném obchodě a zdaleka nebyl tak kvalitní jako ten váš, jsem moc spokojen a co nejdříve ochutnám i čaje, které máte v nabídce.

11. 9.

Hodnocení: vynikající
Lapacho užívám už dva týdny, chutná mi, po doporučení od lékaře naprosto v jeho blahodárné schopnosti věřím. S nákupem zde jsem spokojená, rychlost práce, cena, balení - vše na jedničku. Dita.

31. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Čtu tady spoustu chvály na Lapacho a tak jsem jej koupila pro svou 84-letou babičku. Nestěžuje si, ze sáčku ubývá, takže popíjí poctivě. Snad jí tato "léčebná kůra " prospěje.Děkuji obchodu za rychlé zaslání.

20. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, už týden popíjím čaj Lapacho Matto Grosso. Po rozbalení sáčku na to rozhodně nevypadal, ale kupodivu je chuť dobrá. Je se po něm cítím výborně, a doufám, že po dlouhodobějším pití pomůže dosáhnou zlepšení zdrav. potíží. Děkuji.

22. 7.

Hodnocení: vynikající
Z mnoha Vašich čajů a bylin s výrazným zdravotním benefitem jsem si vybral Lapacho matto grosso, Vilcacoru a Matchu. Po chuťové stránce musím být tolerantní, ale povědomí o zdravotních účincích mi napovídá, pít tyto přírodní léčiva poctivě a pravidelně. Mé tělo to jistě za čas ocení. Jsem vděčný firmě za pěkný přístup, ochotu poradit, i za rychlost vyřízení objednávky. Velkým překvapením byl i následující telefonický dotaz na mou spokojenost. Stává se to i jinde ? Ještě jsem nezažil. Bravo !

16. 7.

Hodnocení: vynikající
Děkuji za zaslání tohoto zdravého čaje, na který jsem se velmi těšila. Vaše rychlost je obdivuhodná, a také mě překvapil a potěšil následný zájem, zda balík dorazil v pořádku na místo určení a jsem spokojená. Ano jsem, a opravdu velmi. Už teď se těším na příští nákup. Alice.

15. 7.

Hodnocení: vynikající
Jste super obchod s nabídkou, která dokonale splňuje moje přání co se káv a čajů týče. Bádala jsem i u jiných obchodníků, Vy mi vycházíte jako nejlepší. Po prvních dvou objednávkách vidím, že ani kvalita péče o zákazníka nepokulhává za kvalitou zboží. Tak takové firmě já FANDÍM.

13. 7.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, už to budou 2 měsíce, co pravidelně piji tento čaj. Po nedávné kontrole krve jsem se dozvěděla, že její hodnoty jsou mnohem lepší. proto nedám na Lapacho dopustit, a každému jej vřele doporučuji jako prevenci, nebo ozdravnou kůru.

11. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
i já jsem si objednala tento čaj, který mi doporučila kamarádka,dodání bylo rychlé, piji ho 3 hrnky denně a za měsíc jdu opět na odběry krve poté napíši zda se něco zlepšilo

9. 7.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den. Musím se přiznat, že chuť Lapacha není mou oblíbenou, ale pro zdravotní účinky které má ho pít určitě budu. Tak už to bývá, že co je zdravé, nemusí být nutně dobré. Samozřejmě to je čistě můj názor, vidím u ostatních recenzentů, že jiným lidem může tento čaj chutnat. 100 lidí, 100 chutí. Můj obdiv má obchod, nabízející tolik druhů čajů a káv, že si vybere každý. Služby jsou perfektní. Doporučuji !

1. 7.

Hodnocení: vynikající
Cena tohoto čaje je u této firmy nejnižší, jakou jsem objevila. Naproti tomu je servis pro zákazníky na úrovni vysoké, neshledala jsem jedinou závadu, kde bych mohla uplatnit svůj zvyk kritizovat. Tuto adresu vřele doporučuji otestovat, nespokojenost je vyloučena. Edita.

22. 6.

Hodnocení: vynikající
Na Lapachu oceňuji především jeho zdravotní účinky, chuťově si mě tento čaj příliš nezískal. Přesto jej piji denně, z preventivního důvodu. Cena je skutečně nízká, proto doporučuji raději pít jej, než utrácet v lékárně za chemii.

9. 6.

Hodnocení: vynikající
Lapacho je fajn. Nečekal jsem že by mohlo chutnat, ale ano, je dobré a navíc zdravé. Plánuji tento čaj koupit mamince k narozeninám, má ráda vše co je zdravé, proto takový dárek jistě ocení. Jen doufám, že i příště bude balení stejně praktické jako jsem mněl já. Předem děkuji, a zdravím celé osazenstvo obchodu. Marťas.

4. 6.

Hodnocení: vynikající
Zdravím, při prohlížení vašich stránek jsem si všimla tohoto čaje nabitého zdravím. Řekla jsem si, že nezaškodí si ho koupit čistě jako prevenci, o chuti jsem ale dost pochybovala. Proto jsem nyní, po ochutnání, velmi mile překvapena, jeho lahodnou chutí. Denně si vařím alespoň jeden hrneček, a dále šířím chválu na něj. Děkuji.

2. 6.

Hodnocení: vynikající
Lapacho je jeden z úplně nejzdravějších čajů, které nabízíte. Jeho chuť je příjemná, nenacházím žádnou obtěžující hořkost nebo trpkost. Dává možnost jemného dochucení, aniž by se výrazně změnila jeho typická chuť.

2. 6.

Hodnocení: vynikající
Výborné uzdravující dřívko.Představovala jsem si chuť nedobrou, jsem proto mile překvapena jeho lahodnou chutí. Uzdravující účinky Lapacha jsou zajímavé, bylo mi doporučeno lékařkou, tak určitě nejde o nějaké výmysly. Těším se na výsledky užívání.

29. 5.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den. Dala jsem na radu své hodné paní doktorky a koupila si Lapacho. Je to čaj na pohled zvláštní, přiznám se, že ve mně to sušené dříví budilo nedůvěru. Po ochutnání ovšem zmizela, čaj je nad mé očekávání chutný, o jeho účincích díky kladným ohlasům vůbec nepochybuji. Obchod se mi jeví jako velice solidní, nečekala jsem dlouho, ballení bylo čisté a navíc jsem dostala malý dárek. Super!!!

29. 5.

Hodnocení: vynikající
Z doslechu jsem o tomto čaji zaznamela samé kladné názory. Také už jej popíjím, a nelituji, vůbec není špatný. Jeho další účinky poznám pravděpodobně až po delší době. Jiřina.

25. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
Dal jsem na doporučení, čaj je super, užívám jej denně dva šálky. Nevypadá že by mohl, přesto chutná. S dodávkou i balením jsem maximálně spokojen.

21. 5.

Hodnocení: vynikající
Doporučila mi jej paní doktorka, která se zabývá alternativní léčbou. Už mám Lapacho doma, přišlo hned druhý den po objednání, což je taky úžasné. Ale nejlepší je čaj, vařím jej raději slabší, a někdy přidám trochu medu. Skvělá domácí lékárna. Vřele doporučuji.

21. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
Na doporučení známé, které Lapacho velmi dobře posloužilo dostat se po táhlé nemoci do formy, jsem si jej koupila také. Chuť mi nic moc neříká, přesto si jej připravuji každý den jeden šálek pro jeho preventivní účinky.

19. 5.

Hodnocení: vynikající
Na doporučení jsem si koupila Lapacho Matto Grosso, a ačkoli na to vzhledově nevypadá, je to čaj dobrý. Jen si musím dát pozor na dávkování, příliš silné už mi tolik nechutná.

18. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
Pro lidi, kteří mají zájem o své zdraví, by měl být tento čaj každodenním společníkem. Na sobě mám vyzkoušeno, že jeho účinky nejsou jen záminkou ke koupi. Piji jej denně už několik let, vždy s nějakou tou přestávkou. Mé zdravotní problémy ustoupily, proto na něj nedám dopustit. Jiří.

6. 5.

Hodnocení: vynikající
S manželkou jsme se pustili do jarní očisty, a začali jsme zakoupením Lapacha po doporučení vašim stálým zákazníkem. Na to, že vypadá jako suché dřevo, chutná překvapivě dobře, a vaříme jej denně. Těšíme se, že si brzy objednáme z vaší bohaté nabídky další užitečný čaj.

5. 5.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, chtěla jsem vyzkoušet tento čaj, alespoň pro mně vypadal zvláštně a trochu jsem se ho obávala. Snažila jsem se ho připravit přesně podle vašeho návodu, a musím říct, že jeho chuť mně velmi mile překvapila. Je jemně svíravý, ale jinak moc dobrý. Takže - doporučuji vyzkoušet!!

17. 3.

Hodnocení: vynikající
Dbám o své zdraví a proto jsem dala na radu kamarádky, a objednala jsem si tento čaj, podle počtu kladných recenzí velmi oblíbený. Já se rovněž musím vyjádřit pochvalně, považuji ho za chutnou prevenci proti nemocem.

17. 3.

Hodnocení: vynikající
Kdo chce udělat něco pro své zdraví, měl by také pít tento čaj. Já ho popíjím už něco přes rok, a nedám na něj dopustit. Výrazně se totiž zlepšily zdravotní problémy kterými trpím. Je nutné dodržet postup přípravy podle návodu, aby chutnal tak jak má, a nepřipadal vám příliš hořký.

25. 2.

Hodnocení: vynikající
Kdo by to řekl že suchá dřívka můžou tak dobře chutnat! Už popíjí i můj muž, a to se zprvu ošíval, když Lapacho uviděl sáčku. Děkuji, že jste balíček poslali tak brzy.

24. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
K mnoha kladným ohlasům k tomuto čaji přidávám také svůj, Lapacho mně nezklamalo, vypadá sice zvláštně,jako suchá dřívka, ale chuť je fajn.

13. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
Dozvěděla jsem se o tomto zdravém čaji, momentálně ho piji, má jemně nahořklou chuť, ta mi ale nevadí, a komu ano, ať má na mysli, že u něj jde především o jeho blahodárné účinky.

3. 2.

Hodnocení: vynikající
Moc si pochvaluji jak dobrý čaj za příznivou cenu jsem si koupila.Velmi sympatické mi jsou i znovuuzaviratelné sáčky do kterých balíte.Jsem velmi spokojena, děkuji.

29. 1.

Hodnocení: velmi dobrá
Děkuji za brzké dodání čaje,je výborný a chutná celé rodině. Cena je také příznivá.Tento obchod mohu doporučit.

27. 1.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den,děkuji za rychlé a kvalitní vyřízení objednávky.Máte skvělé zboží ,skvělé ceny.Rád vás doporučím přátelům.Děkuji.

3. 1.

Hodnocení: vynikající
Tak i ja musim poděkovat, vse rychle, levne a kvalitne! Caj nam moc chutna! Urcite stranky dále doporucuji. Radost si u vas objednat!!! Diky diky :)

3. 1.

Hodnocení: vynikající
Tak i ja musim poděkovat, vse rychle, levne a kvalitne! Caj nam moc chutna! Urcite stranky dále doporucuji. Radost si u vas objednat!!! Diky diky :)

10. 11.

Hodnocení: velmi dobrá
Dostali jste mě, vaše stránky mi doporučil kolega v práci a musím mu dát za pravdu, že čaje máte opravdu skvělé, až mě to trochu namíchlo, protože jsem se s ním vsadil o flašku, že šéfovi chutnat nebude, ale spletl jsem se!

7. 11.

Hodnocení: vynikající
Perfektní čaj, super rychlost vyřízení objednávky, perfektní přístup... nemám co vytknout ;)

6. 11.

Hodnocení: vynikající
Slyšel jsem v poslední době negativní ohlasy na u nás prodávané lapacho, ale objednávám si ho pravidelně a chutná skvěle, tak věřím, že zde je všechno v pořádku! Díky moc a hodně zdaru!

8. 10.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den,ještě než čaj objednám,tak bych chtěla velmi poděkovat p.Petře za bleskovou odpověď na můj dotaz.Lapacho hned objednávám.Děkuji

18. 9.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den ! Moc Vám děkuju za brzké vyřízení mé objednávky pro mamku. Byl jsem velmi překvapen ochotou ,rychlostí a přístupem kdy mi volala vaše koleginka. Děkuju a až budete mít čaj na mou únavu z práce ,které věnuji dosti času tak jsem tady ! Přeju Vám mnoho úspěchů,spokojených zákazníků a spokojených lidí. S úctou Robert Š

3. 9.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, koupil jsem čaj mamince, prodělala rakovinu, tak jsme hledali všude možně něco, co by jí trošku pomohlo a je s čajem moc spokojená.

28. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, delší dobu mám zdravotní problémy,hlavně kvůli slabší imunity, tak doufám, že mi čaj pomůže, už zkouším kde co... mno zatím ho piju jen chvíli, moc mi chutná, nejvíce když si do něj přidám trochu citrónu :)

23. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Tak čaj dorazil velice rychle po objednání, má bezkonkurenční kvalitu a mohu vás s radostí jen a jen doporučovat dále. Koukal jsem na vaše recenze, než jsem si objednal a už se nedivím, že máte tolik pozitivních reakcí. Arnošt

17. 7.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, Lapacho neobsahuje žádný kofein, tudíž nezvyšuje krevní tlak, avšak bych Vám doporučovala ze začátku menší dávky tohoto čaje, aby si organismus na tento čaj zvykl a posléze dávky zvyšovat. Pokud máte nějaké chronické problémy doporučují se asi 2-3 šálky denně a to po dobu 1 měsíce, potom měsíc vynechejte. Podle závažnosti obtíží můžete kůru po měsíci zopakovat. Pokud čaj chcete užívat pouze na prevenci, tak se doporučuje 1 šálek denně, nebo obden.

16. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Přeji vám dobrý večer.Dnes jsem zaslala objednávku na výše uvedený čaj,o kterém jsem slyšela samou chválu.Měla bych dotaz,zda je ho možné pít v kombinaci s léky na vysoký tlak.Moc děkuji.

14. 7.

Hodnocení: vynikající
Moc rád piji tento speciální čaj. Tedy nevím, jestli je speciální, ale pro mě ano. Má příjemnou chuť a krásnou barvu. Ani jsem nevěděl, kolik nemocí může pozitivně ovlivnit. Oldřich

18. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Děkuji za doporučení tohoto léčivého čaje. Né vždy člověk ví co je dobré na tu kterou nemoc a u vás jsem získala ty správné informace a taky kvalitní a dobrý čaj. Doporučila jsem ho i kamarádce, která ho naštěstí pije jen z preventicních důvodů. Ještě jednou děkuji a přeji vám, ať se vám daří jak v obchodování, tak i v osobním životě. Zdeňka

10. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Parádní čaj, to musím uznat. A přitom to čaj v podstatě ani není, jak jsem se tady u vás dočetla. Máte moc dobré i bílé čaje, už jsem měla možnost vyzkoušet a na základě této osobní zkušenosti jsem se rozhodla si objednat vícero druhů. Jsem nadšena a vy máte o jednoho spokojeného zákazníka víc. Díky Katka.

4. 6.

Hodnocení: vynikající
Čaj je vynikající, hodně jsem o něm četl nejen tady u vás, ale dokonce je o něm psáno i v literatuře a tak jsem se rozhodl ho ochutnat. Objednával jsem u vás již v minulosti a byl jsem spokojen a jsem rád, že jste stále na trhu. Ať se vám i nadále daří. Standa

4. 6.

Hodnocení: vynikající
Jste spolehlivý prodejce,objednávka přišla v naprostém pořádku, ještě dříve než jsem čekala, no super,dříve jsem čaj nakupovala v kamenném obchodě, ale teď vidím tu pohodlnost z domova, už zůstávám u tohoto způsobu nákupu, je to prostě bomba.

3. 6.

Hodnocení: vynikající
Dnes jsem obdržel objednaný čaj a jsem moc spokojen, už ho popíjím a chutná mi, děkuji za rychlé dodání, rád se o Vás zmíním i svým známým, jste slušný obchod, proto,ať se Vám i nadále daří.

2. 6.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, doslechl jsem se o tomto čaji od známého. Vyprávěl o tom jak moc je zdravotně prospěšný a s čím vším mu už pomohl. Rozhodl jsem se ho objednat a jsem tomu moc rád, protože je chuťově dokonalý. Už o něm začínám mluvit i já. Děkuji za vaši rychlou dodávku zboží a budu se těšit čím se překvapím příště, protože jsem tady viděl tolik věcí, které stojí za ochutnání. David

2. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Chci poděkovat za perfektní čajíček, který pijeme doma všichni a moc nám chutná. Jste perfektní obchod a máte super stránky. Doporučila jsem vás kamarádce a děkovala mi, že takový výběr a takovou rychlost dodání ještě neviděla. Moc jí chutnají hlavně bílé čaje, ale to vám určitě napíše sama. Díky Eliška

29. 5.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, tento čaj máme doma nejraději. Pijeme ho každý den a objednáváme opakovaně. Obchůdek musím pochválit, protože je přehledný a objednat si u vás je hračka. Tedy, pokud se nezačtu do popisků, to se potom dokážu zasnít a nevím, který ještě vyzkouším. Díky moc. Eva J.

22. 5.

Hodnocení: vynikající
Jedním slovem paráda. Zboží dorazilo rychlostí blesku a pak to začlo. Vychutnávali jsme jeden čaj po druhém a nedokážem se shodnout,který je nejlepší.Já volím LAPACHO MATTO GROSSO. Nejvíc mě oslovil, i když to byl těžký souboj s ostatními. Děkujeme a určitě se k Vám vrátíme. S pozdravem Věra

22. 5.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, objednala jsem si u vás LAPACHO MATTO GROSSO a jsem nadšená. Dám si jeden šálek po ránu a druhý odpoledne a jedu jak motorová myš. Spoustu zdravé energie. Taky rychlost dodání byla neskutečná. Díky moc a ať se vám daří.

20. 3.

Hodnocení: vynikající
Čaj jsem obdržela již na druhý den po objednání, no byla jsem v šoku, taková rychlost, to jsem nečekala,čaj jsem kupovala v kamenném obchodě a nyní jsem zkusila Vaše služby a jsem nadšená, bez čekání, krásně z domova, budu již Vaše stálou zákaznicí, jsem Vámi nadšena,a ráda Vás budu doporučovat svým přátelům.Albína H.

15. 3.

Hodnocení: vynikající
Velmi oceňuji rychlost a dodání čaje, rovněž i kvalitu čaje a pro mě pohodlný nákup z domova, vřele doporučuji všem ostatním labužníkům.Olina P

15. 3.

Hodnocení: velmi dobrá
Velmi oceňuji rychlost a dodání čaje, rovněž i kvalitu čaje a pro mě pohodlný nákup z domova, vřele doporučuji všem ostatním labužníkům.Olina P

11. 3.

Hodnocení: vynikající
Výborná zkušenost s nákupem a cenou, naprosto korektní jednání,rychlé vyřízení objednávky, čaj 100%, s tímto obchodem jsem nadšená, vřele doporučuji všem.

10. 3.

Hodnocení: velmi dobrá
Máte úžasné stránky, jednoduché a velmi přehledné, takže bylo jednoduché zaslat objednávku, ale byla jsem v šoku za jeho rychlé dodání, kvalitní čaj,tento obchod doporučuji všem.

9. 3.

Hodnocení: vynikající
Cenově je nejlepší,dodání je na jedničku a ještě jsem ušetřila čas a peníze,výborná komunikace

7. 3.

Hodnocení: vynikající
Čaj jsem obdržela již na druhý den po objednání, byla jsem mile překvapená za rychlé dodání a co se týče kvality čaje bych hodnotila, že je lepší než co kupuji v kamenném obchodé, moc děkuji,jsem velmi spokojena, ráda si opět objednám.

4. 3.

Hodnocení: vynikající
Obdržela jsem Váš čaj, denně ho popíjím po troškách a už jsem si zvykla na jeho výraznou chuť, přátelé ochutnejte také.

4. 3.

Hodnocení: vynikající
S radostí jsem obdržela Váš čaj, vím o jeho mimořádných vlastnostech, jste velmi vstřícný obchod, objednávky rychle a kvalitně vyřízené, moc Vám fandím, mějte se hezky, ráda o Vašem obchodu hovořím.

26. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
Dozvěděla jsem se o tomto mimořádném čaji, hned si pošlu objednávku, jsem ráda, že jsem narazila na Vaše stránky, i ceny máte podle mého slušné, teším se a děkuji.

25. 2.

Hodnocení: vynikající
Čaj jsem obdržela hned na druhý den po objednání ve velmi kvalitním znovuoteviracím sáčku, velmi dobré kvatity,měla jsem ještě zbytek čaje zakoupeného v kamenném obchodé, tak jsem to mohla porovnat a řekla bych, že kvalita objednaného čaje je vyžší, jsem maximálně spokojena, vřele doporučuji všem tento obchod.

23. 2.

Hodnocení: vynikající
Kdo chcete udělat něco pro své zdraví,pijte tento čaj,cena je výborná,nižší než v kamenném obchodě,pomáhá mi a cítím se lépe,na chuť si brzy zvyknete jako já

20. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
Taky jsem se dočetla o tomto výjímečném čaji, proto ho popíjím preventivně, je chutný a u Vás i cenově velmi dostupný.Máte nový způsob balení v uzaviratelných sáčcích což je velmi kvalitní, snažíte se, aby byl zákazník co nejvíce spokojen a daří se Vám to, moc Vám držím pěsti.

19. 2.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, doslechla jsem se o tomto čaji v prodejně zdravé výživy,ale momentálně čaj neměli skladem, proto si tento čaj objednám u Vás, těším se a děkuji předem za dodání čaje.

13. 2.

Hodnocení: vynikající
Taky jsem si tento čaj objednala po doporučení mé kamarádky a má pravdu, je úžasný a vřele doporučuji všem

1. 12.

Hodnocení: velmi dobrá
Cena mi přišla strašně nízká oproti obchodu, kde běžně kupuji Lapacho, ale zkusil jsem to a nelituji. Opravdu tento obchod i čaj doporučuji.

2. 9.

Hodnocení: vynikající
Četla jsem o tomto čaji v časopise, hned jsem si ho objednala a opravdu mě nezklamal. Chuť je sice zemitá, ale je výborný na zažívání a pomohl mi. Jitka S.

Nejprodávanější příslušenství k tomuto zboží


Filtr papírový M - do šálků a konviček
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Filtr papírový M - do šálků a konviček

Skvělý pomocník pro rychlou přípravu čaje. Čajový filtr je vyroben z extra jemného materiálu. Tento materiál nepohlcuje žádné pachy a chutě. Čajový filtr M je až na 1l vody. Balení obsahuje 100 čajových filtrů. Více na detailu zboží
103 Kč s DPH
Dodáme do středy, 17. 4. 2024

Sítko na čaj permanent velikost M
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Sítko na čaj permanent velikost M

Speciálně vyvinuté sítko se stálého materiálu, který nepřenáší žádné pachy ani chutě. Pro ještě lepší požitek z hotového nápoje je sítko opatřeno pokličkou, která slouží k přikrytí čajového sítka v době lůhovaní a poté po vylouhování nápoje poklička poslouží k odložení sítka. Sitko je vhodné pro mytí v myčkách. Více na detailu zboží
221 Kč s DPH
Dodáme do středy, 17. 4. 2024

Bavlněné sítko M - 1 ks
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Bavlněné sítko M - 1 ks

Bavlněné sítko pro přípravu sypaných čajů o průměru 9 cm. Toto sítko je vhodné pro opakované použítí. Více na detailu zboží
51 Kč s DPH
Dodáme do středy, 17. 4. 2024

Čajová konvice se sítkem 900 ml - květinový dekor
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Čajová konvice se sítkem 900 ml - květinový dekor

Keramická konvice zdobená květinovým motivem. Připravte si čaj v této originální konvici, vaše smysly se zahřejí na dlouhou dobu. Více na detailu zboží
574 Kč s DPH
Dodáme do středy, 17. 4. 2024

Čajová konvice se sítkem 900 ml - květinový dekor II.
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Čajová konvice se sítkem 900 ml - květinový dekor II.

Keramická konvice zdobená květinovým motivem. Připravte si čaj v této originální konvici, vaše smysly se zahřejí na dlouhou dobu. Více na detailu zboží
574 Kč s DPH
Dodáme do středy, 17. 4. 2024
Pitný režim: A jak je to s čajem? Pitný režim: A jak je to s čajem?
5. 6. 2020 2 minuty čtení
Hloh má velké srdce Hloh má velké srdce
18. 3. 2019 2 minuty čtení
Uvařte si tibetský čaj Uvařte si tibetský čaj
19. 6. 2016 2 minuty čtení

Hledáte inspiraci? Ostatní přikoupili třeba toto:


15% SLEVA
ROOIBOS
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

ROOIBOS

Zprávy o báječné chuti a ohromných zdravotních účincích divokého Rooibosu se šíří světem. Z jihoafrického Cederbergu doputovaly do Ameriky, Asie i Evropy. Nenápadná bylina rostoucí jen na velmi malém území dává nápoj, který sice není pravým čajem, ale k jeho popularitě se přibližuje mílovými kroky. Ochutnejte – jeho podmanivému, decentnímu kouzlu se podléhá rychle! Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
211 Kč /250 g 179 Kč /250 g 72 Kč /100 g
Čerstvý čaj dodáme do středy, 17. 4. 2024

15% SLEVA
DRAČÍ ČAJ - směs
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

DRAČÍ ČAJ - směs

Tolik dobrot v jednom čaji! Dračí lahůdka vznikla jedno zamračené dopoledne. Bytostně jsme potřebovali dobít energii, hřejivě obejmout a zahnat pesimismus do kouta. Podařilo se! Směs velejemných čajů a kousků ovoce říznutá růžovým pepřem nás postavila na nohy. Je silná jako drak. Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
385 Kč /250 g 327 Kč /250 g 131 Kč /100 g
Čerstvý čaj dodáme do středy, 17. 4. 2024

15% SLEVA
PI LO CHUN - zelený čaj
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

PI LO CHUN - zelený čaj

Klidná snídaně na zahradě, odpolední setkání s přáteli… to jsou příležitosti jako stvořené pro dlouhé vychutnávání nejlepších zelených čajů. Proto by vám doma rozhodně neměl chybět Pi Lo Chun – magický nápoj jemně sladké chuti a květinového aroma. Roste mezi slivoněmi a broskvoněmi a sklízí se pouze jeden den v roce. Výjimečnost sama!   Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
288 Kč /250 g 245 Kč /250 g 98 Kč /100 g
Čerstvý čaj dodáme do středy, 17. 4. 2024
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »