+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manutea.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

 

 

 

DTest


Heureka - ověřeno zákazníky

BIOManutea: Čajové Vánoce

4. 12. 2017 2 minuty čtení
Ta slast! Za okny chumelí, ideálně je taky tma. Vy máte všechno hotovo. Nebo jste si jednoduše řekli, že dneska už padla. Sedíte v teple, u nohou vrní kocour, v krbu praskají dubová polínka… Utopie? Ponořte nos do vůně sypaných čajů, přivřete oči, a sen se mění v realitu.

Vánoce strávené s čajem si každý představuje jinak. A to je dobře. Jeho kouzlo totiž spočívá v nepřeberných možnostech a situacích, kdy si ho můžete vychutnat. Pečte cukroví, zdobte okna, malujte přání, míchejte salát. Vždycky budete mít chuť na doušek lahodného čaje. A pak taky v tichém, zasněženém lese - nezapomeňte na termosku, až půjdete přidat jablíčka do krmelce.

Přípravy s dobrotami

Aby chtěl jeden popíjet punč, přizobávat mandle a mlsat jablka v županu, nemusí být zrovna Štědrý den. Celou zimu se hodí mít v zásobě dostatek vitaminových dobrot. Stačí nasypat lžičku do oblíbeného hrnku, zalít horkou vodou a užívat si a užívat. Kompozice sypaných čajů oblíbených zejména v zimě se ovšem nejkrásnějšími svátky v roce nádherně inspirovaly.

 

Nákupy s radostmi

Klik, klik, klik a je to doma. Prosincové nákupy bereme obzvlášť vážně, vždyť potěší naše nejmilejší. Ideálním dárkem pro ty, co mají rádi své zdraví, potrpí si na kvalitu a milují překvapení, jsou kolekce čajů ve stylových krabicích. Stačí je převázat mašlí.

Odpočinek s raritami

Co je to umami? Jak chutná třetí nálev? Kolik slov je třeba k popsání vůně jednoho čaje? Degustování raritních čajů z nejrůznějších zemí a plantáží je skvělá zábava pro jednoho, dva i patnáct čajomilců. A nemusí být zrovna „dlouhý zimní večer“. Poznávejte taje plantážních sypaných čajů i ve svátečním období. Každý jejich lístek ze sebe vydá to nejlepší. Pro vaše potěšení.

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »