+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manutea.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

 

 

 

DTest


Heureka - ověřeno zákazníky

BIOO čaji

Ajurvéda a čajové mámení Ajurvéda a čajové mámení
27. 2. 2024 5 minut čtení
Ajurvéda je aktuálně na vrcholu zájmu. Nejde ani tak o konkrétní způsob zbavení se neduhů, ale o komplexní balíček doporučení a fyzickou, duševní, sociální a spirituální harmonii. Volně by se dalo toto slovo přeložit jako „věda o životě“. Co si šálek po šálku přičarovat pocit zdraví a pohody? Víme, jak na to.
7 vánočních dárků pro milovníky čaje: Co vybrat, aby měli opravdu radost? 7 vánočních dárků pro milovníky čaje: Co vybrat, aby měli opravdu radost?
13. 11. 2023 3 minuty čtení
A je tady – čas radosti, pohody i sdílení. Jestli máte v rodině, mezi kolegy nebo třeba sousedy někoho, kdo si nedokáže den představit bez šálku čaje, právě teď o Vánocích ho můžete příjemně překvapit. Vyberte mu dárek přesně na míru. S naším čajovým průvodcem to bude hračka. Čeká vás svět vůní a chutí, které přináší nejen klid a relaxaci, ale i vánoční kouzlo a teplo domova.
LEDOVÉ ČAJE: KTERÉ JSOU NEJLEPŠÍ A JAK JE PŘIPRAVIT LEDOVÉ ČAJE: KTERÉ JSOU NEJLEPŠÍ A JAK JE PŘIPRAVIT
22. 6. 2020 3 minuty čtení
Legenda praví, že první ledový čaj připravil pro návštěvníky americké Světové výstavy upjatý anglický gentleman. Představoval na ní nejlepší fermentované čaje, ale nikdo je v horku nechtěl pít. Pobouřen buranstvím Američanů naházel do šálků ledové kostky. A ejhle – zrodil se fenomén. Psal se rok 1904 a ještě dalších 100 let trvalo, než si ice tea proklestil cestu zpátky do Evropy.
Manutea: Hřejivá síla čaje Manutea: Hřejivá síla čaje
27. 12. 2019 2 minuty čtení
Co zahřeje lépe než konvička dobrého čaje? Dokud to pod nohama křupe nebo aspoň čvachtá, je víc než potřeba doplňovat hladinu radosti, povzbuzovat chuť k rozvernostem, ladit obsah příjemností. To všechno dokáže čaj. Každá lžička otevírá cestu do teplých krajů. Račte vstoupit.
Hloh má velké srdce Hloh má velké srdce
18. 3. 2019 2 minuty čtení
Možná už jste ho potkali. Trnitý keř nebo malý stromek rostoucí u potoka, pod lesem, klidně na sousedově zahradě. V květnu se obsype bílými květy, v říjnu do dálky svítí jeho červené plody. Jméno dostal hloh obecný (Crataegus laevigata) podle latinského krataigos, což znamená silný, pevný. Těžké, trny osázené, dřevo hlohu lidé vyhledávali k obraně i výrobě topůrek k sekerám a násadám motyk.
Co je klitorie? Modrý čaj, o kterém se mluví Co je klitorie? Modrý čaj, o kterém se mluví
25. 2. 2019 3 minuty čtení
Rod, jehož název odporuje dobrému vkusu. Tak začátkem 19. století počastovali někteří botanikové skupinu bylin, keřů a lián s nápadnými květy. Klitorie skutečně vzbuzuje pozornost. Nejen tvarem oněch květů, ale také schopností měnit barvu nápojů a zajímavými léčivými účinky.
Trojlístek bylin, o kterých jste možná ještě neslyšeli Trojlístek bylin, o kterých jste možná ještě neslyšeli
7. 6. 2018 4 minuty čtení
Někdo jim říká superpotraviny, jiný je nazývá zázraky přírody. O jejich účincích ví lidstvo obvykle hodně dlouho, ale až poslední dobou bývají potvrzovány laboratorními výzkumy a lékařskými studiemi. Ať už sázíte na znalosti dávných Inků nebo se přikláníte k závěrům Ajurvédy, tuhle trojici bylin byste neměli minout.
ManuTea: Čajová energie na celý rok ManuTea: Čajová energie na celý rok
21. 3. 2018 2 minuty čtení
Připravit – pozor – teď! Tělo volá po nadopování vitaminy a antioxidanty, duše si žádá více něhy a zenu. Jaro vystrkuje růžky.
Manutea: Čajové Vánoce Manutea: Čajové Vánoce
4. 12. 2017 2 minuty čtení
Ta slast! Za okny chumelí, ideálně je taky tma. Vy máte všechno hotovo. Nebo jste si jednoduše řekli, že dneska už padla. Sedíte v teple, u nohou vrní kocour, v krbu praskají dubová polínka… Utopie? Ponořte nos do vůně sypaných čajů, přivřete oči, a sen se mění v realitu.
Manutea: Podzim ve zdraví a pohodě Manutea: Podzim ve zdraví a pohodě
21. 9. 2017 3 minuty čtení
Změň, co změnit můžeš, ostatní nech být. Podzim bez červeného nosu? Ano! Práce bez nerváků? Ano! Víkendy bez mlhy? Ne!
13 tipů, čím si ochutit kvalitní sypaný čaj 13 tipů, čím si ochutit kvalitní sypaný čaj
29. 8. 2016 3 minuty čtení
To, co by ortodoxní čajomilec považoval za znesvěcení tradičního nápoje, může být pro jiného příznivce kvalitních, zdravých a originálních čajů běžnou praxí. Přesvědčení jsou věznice, říkal už Friedrich Nietzche…
Jak SypanýČaj k Manu přišel aneb Měníme doménu Jak SypanýČaj k Manu přišel aneb Měníme doménu
18. 8. 2016 2 minuty čtení
S dovolením si na úvod půjčíme slova Dalajlámy: „Otevřete se změnám, ale neztrácejte své vlastní hodnoty.
Článků na stranu: 12 24 72
z 2
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »