+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manutea.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

 

 

 

DTest


Heureka - ověřeno zákazníky

BIO7 kapitol o čaji

1. Jak rozeznat čaj od kvalitního čaje? 1. Jak rozeznat čaj od kvalitního čaje?
10. 4. 2018 5 minut čtení
Když hledáme kvalitu, měli bychom poznat trh. Kdo se aktivně zajímá o dění kolem sebe, nepodlehne tak snadno líbivým obalům a reklamním výkřikům na billboardech. Také v čajích existuje mnoho rozdílů. Čaj většinou nelze jednoduše třídit a porovnávat podle jednoznačných kvalitativních stupňů. Každý je totiž v něčem unikátní.
2. Konvička plná zdraví. Uvařte si sypaný čaj! 2. Konvička plná zdraví. Uvařte si sypaný čaj!
10. 4. 2018 6 minut čtení
Blahodárné účinky lístků čajovníku čínského zná lidstvo už dva tisíce let. Po celém světě se čajem léčí mnoho neduhů a předchází závažným chorobám. Ať už vás trápí rýma, chcete se zbavit trávicích potíží nebo snížit riziko kardiovaskulárních nemocí – vždy vám pomůže čaj.
3. Jak zatočit se stresem jednou provždy 3. Jak zatočit se stresem jednou provždy
10. 4. 2018 4 minuty čtení
Na pití čaje je vždy vhodná doba – prohlásil Lewis Carrol, spisovatel, který dal světu Alenku v říši divů. A my musíme souhlasit. Čaj dokáže nejen výborně nakopnout a pomoci překonat těžké ráno nebo unavené odpoledne. Umí i hodit do pohody, zrelaxovat a přivolat osvěžující spánek. Stačí si vybrat ten pravý.
4. Proč dát přednost sypanému čaji před porcovaným 4. Proč dát přednost sypanému čaji před porcovaným
10. 4. 2018 4 minuty čtení
V nejedné rodině propukl zásadní spor – budeme kupovat čaje v barevných krabičkách po dvacetikoruně, nebo si vybereme z bohaté nabídky kvalitních sypaných čajů? Počet lidí, kteří mají jasno, rok od roku roste. Podle posledních průzkumů se celá polovina řídí při nákupu potravin jakostí, jen třetina preferuje cenu. Přibývá také těch, kterým záleží na zemi původu.
5. Čaj je doma, a co teď 5. Čaj je doma, a co teď
10. 4. 2018 4 minuty čtení
Není to nic těžkého ani zdlouhavého. Pro přípravu sypaného čaje platí několik zlatých pravidel a pár doporučení. Zbytek je na vaší fantazii, chuti a náladě. Až pochopíte to základní, nebojte se experimentovat. Pozvěte na degustaci nové sorty přátele, otestujte druhý a třetí nálev, bavte se o barvě a aroma čaje. Pak bude mít vaše čajování nádherný přesah.
6. Sypaný čaj nesnáší světlo, vlhko a pachy. Neubližujte mu 6. Sypaný čaj nesnáší světlo, vlhko a pachy. Neubližujte mu
10. 4. 2018 3 minuty čtení
Pořídili jste si sypaný čaj od nejlepšího dodavatele, v nejvyšší kvalitě. Přesypete ho do krásné skleněné dózy s víčkem, aby se na kuchyňském parapetu hezky vyjímal. Všichni uvidí, že jdete s dobou, nepijete žádné břečky a dbáte na zdravý životní styl. A přitom děláte jednu chybu za druhou a exkluzivní čajové lístky, kterým byla věnována mimořádná péče, měníte na trávovou drť bez chuti a zápachu.
7. Důvěra je základ. My vám ji nabízíme 7. Důvěra je základ. My vám ji nabízíme
10. 4. 2018 3 minuty čtení
Sypané čaje prostě milujeme. Nejsou pro nás obchodním artiklem, pouhou položkou v účetnictví. Vždy byly součástí našich dnů. Pili jsme je v hektolitrech, studovali je, diskutovali o nich, vybírali si skutečné lahůdky. A pak jsme za nimi začali cestovat. Cejlon, Indie, jižní Afrika, Japonsko, Čína… Čajové plantáže a kultura s čajem spojená nás zcela uchvátily.
Článků na stranu: 12 24 72
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »