+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manutea.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

 

 

 

DTest


Heureka - ověřeno zákazníky

BIOManutea: Hřejivá síla čaje

27. 12. 2019 2 minuty čtení
Co zahřeje lépe než konvička dobrého čaje? Dokud to pod nohama křupe nebo aspoň čvachtá, je víc než potřeba doplňovat hladinu radosti, povzbuzovat chuť k rozvernostem, ladit obsah příjemností. To všechno dokáže čaj. Každá lžička otevírá cestu do teplých krajů. Račte vstoupit.

Vraťte tělo do kondice

Člověk je velký ve svých předsevzetích, ale slabý v jejich provádění. Pan Remarque možná nehlásal, že konečně začne běhat, zbytky cukroví nasype ptáčkům a ubere si práce. Přesto dobře věděl, jak se věci obvykle mají.

Posílit své odhodlání zdravého stravování a litrů potu zanechaných na rotopedu můžete třeba veřejným slibem. Odborníci tvrdí, že kdo nahlas pronese větu: Koupil jsem si permanentku do fitka, ten se díky bedlivému dohledu kolegů nebo rodiny skutečně cvičit vypraví.

A pokud tvrdíte, že vám pro sportování chybí energie, sáhněte po čaji. Nejlepší tréninkový plán vám připraví energizující Yerba Maté, mlsnou zahánějící Pu Erh a podkožní tuk spalující skořice.

Zahrňte se láskou

K zimním měsícům patří samozřejmě kromě červených nosů taky červená knihovna, červánky a červenání. Kdy jindy máme tolik času na romantická gesta a vyznávání lásky. Dlouhé procházky, při kterých si zahříváme ruce v kapsách toho druhého, fujavice, které přímo vybízí ke schoulení do náruče. Láska zkrátka hřeje.

Vřelé city naznačí (a teplo do každé buňky vlije) něžné ovoce andělů, sladkokyselé acai, silné Yerba Maté i kvetoucí čaj lásky. 

Zatopte bacilům pod kotlem

Teplo, jak známo, chorobám nesvědčí. Pokud by se vám náhodou nějaký vir, bakterie nebo plíseň pokoušeli zkazit radost z plískanic či sněhových závějí, zalezte pod peřinu a zatopte jim pod kotlem.

Tradiční a osvědčenou metodou, jak dodat tělu sílu k boji, je nechat ho odpočívat, do jídelníčku zařadit lehké pokrmy, přidat ovoce a zeleninu i třeba inhalovat vybrané éterické oleje. A především – doplňovat tekutiny.

Zvolit můžete čisté byliny, bylinné čaje, vhodné jsou i čaje ovocné nebo černé. Zdraví nepřinesou lusknutím prstu, nicméně jejich účinek je dlouhodobý a neobsahují žádné přidané látky, které by podráždily žaludek. A navíc: chutnají báječně!

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »