+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manutea.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin


DTest

 

DTest


Heureka - ověřeno zákazníky

BIOManutea: Hřejivá síla čaje

27. 12. 2017 2 minuty čtení
Co zahřeje lépe než konvička dobrého čaje? Snad jen vroucí polibek, třeba valentýnský. Dokud to pod nohama křupe nebo aspoň čvachtá, je víc než potřeba prohřívat se vnitřně i zevně. Doplňovat hladinu radosti, povzbuzovat chuť k rozvernostem, ladit obsah příjemností. To všechno dokáže čaj. Každá lžička otevírá cestu do teplých krajů. Račte vstoupit.

Vraťte tělu energii, pomozte mu plnit sny

Člověk je velký ve svých předsevzetích, ale slabý v jejich provádění. Pan Remarque možná pod novoročním ohňostrojem nepřísahal, že konečně začne běhat, zbytky cukroví nasype ptáčkům a ubere si práce. Přesto dobře věděl… Posilte se tentokrát nejen veřejným slibem zdravého stravování a litrů potu zanechaných na rotopedu. Nejlepší tréninkový plán vám připraví energizující Yerba Maté, mlsnou zahánějící Pu Erh a podkožní tuk spalující skořice.

Rozžhavte se na maximum, zahrňte se láskou

K zimním měsícům patří samozřejmě kromě červených nosů taky červená knihovna, červánky a červenání. Kdy jindy máme tolik času na romantická gesta a vyznávání lásky. Dlouhé procházky, při kterých si zahříváme ruce v kapsách toho druhého, fujavice, které přímo vybízí ke schoulení do náruče. Zanechte plamenných vět. Vřelé city naznačí něžné ovoce andělů, sladkokyselé acai, silné Yerba Maté i kvetoucí čaj lásky.

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »