+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manutea.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

 

 

 

DTest


Heureka - ověřeno zákazníky

BIOManutea: Podzim ve zdraví a pohodě

21. 9. 2017 3 minuty čtení
Změň, co změnit můžeš, ostatní nech být. Podzim bez červeného nosu? Ano! Práce bez nerváků? Ano! Víkendy bez mlhy? Ne!

Čaje, byliny a koření z celého světa dokáží zbavit mnoha zdravotních neduhů, umí pomoci od stresu. Podmračené dny, občasný déšť ani ranní mrazíky nezmění. Změní atmosféru, v jaké je prožijeme. S teplým hrnkem v dlaních je liják za okny přeci nejkrásnější. 

Podzim s dobrou náladou

Prohlédněte si nejoblíbenější uklidňováky. Čajové směsi jsou vyladěny tak, aby poskytly dokonalý chuťový požitek a zároveň přinesly pohodu, klid a radost. Prokrví mozek, podpoří paměť, upraví trávení, sníží krevní tlak. Protože jsou sestaveny z vybraných bylin, ovoce a koření, neobsahují vůbec žádný kofein. Kdo naopak potřebuje prožít podzim v poklusu, zvolí čaje zelené. Oblažují a povzbuzují zároveň.

 

Podzim bez nachlazení

Jakmile se děti vrátí do škol, mají lékárny pré. Vyberte si čajové favority pro případ, že i na vaši rodinu sedne bacil. Šetrně sušené bylinky kombinované se superzáchranáři jako goji, zázvor nebo arónie posílí imunitu, uleví od bolesti, pomohou vykašlávání a vyčistí krev. Máte-li chuť na pořádnou vzpruhu, sáhněte po silném černém čaji. Působí hojivě a antibakteriálně.

Podzim bez dopisů

Taky po příbuzných loudíte tipy na vánoční dárky? „Napiš Ježíškovi“ je věta, která k podzimu patří jako pichlavé šípky a kousavé šály. I když víme, že pomůžou, tak úplně nám nehoví. Podívejte se, které čaje mají v zimě úspěch. Nechejte si je u nás hezky zabalit, a máte po starostech. Potěšení ze sypaného ovocného nebo jasmínového čaje si v zimě dopřeje rád každý.

 

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »