+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 300 Kč a máte je zdarma.
 
300 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manutea.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

 

 

 

DTest


Heureka - ověřeno zákazníky

BIOManuTea: Čajová energie na celý rok

21. 3. 2018 2 minuty čtení
Připravit – pozor – teď! Tělo volá po nadopování vitaminy a antioxidanty, duše si žádá více něhy a zenu. Jaro vystrkuje růžky.

Můžeme ho trávit obdivováním bujné květeny, najížděním in-linových kilometrů nebo jásavými oslavami nového života. Barevný a mládím vonící tanec s božskou Vesnou právě začíná.

Probuďte v sobě tajné síly

Každý je má. Kouzlit a čarovat dokáže (zvláště na jaře) žena i muž, dítě i kmet. Stačí se inspirovat v přírodě. Otevřít oči, zhluboka se nadechnout. Nastává ten nejlepší čas pro výměnu zimního splínu a lenory za jarní veselost a aktivitu. Nejen Velikonoce nás pobídnou k proběhnutí pod kvetoucími stromy. Abyste zachovali styl, uvařte si s koledníky Velikonoční čaj se zeleným Rooibosem. Zbaví stresu, pomůže od zánětů. Nápoj z listů Moringy podpoří obranyschopnost a uleví zažívání, o svěžest duševní i fyzickou se postará směs osmi koření a černého čaje Masala Chai. A laskavého pohlazení se vám dostane od vzácného bílého čaje Silver Needle.

Očistěte sebe i domácnost

Jarní píseň nebo jarní úklid? Volná mysl nebo volný byt? Proč nemít na jaře to i ono. Detoxikovat tělesnou schránku a zároveň se zbavit nepotřebností na jedno použití je lehké jako pírko. Řešení se jmenuje sypaný čaj. Kvalitní sypaný čaj. Uvařte si pořádnou konvičku a popíjejte při ometání pavučin i po jógovém Pozdravu slunci. Čajová detoxikace na druhou se ukrývá v Pu Erhu Buď fit, který navíc prospívá jarnímu štíhlení, zelené Dračí studni se schopností harmonizovat i v exkluzivní ceremoniální Matchi. A příjemného očištění se vám dostane od populárního Ostropestřce.

Vyběhněte vstříc radosti

Čas je neúprosný. A čaj je neúnavný. Od rána do večera, od jara do jara pomáhá naší radosti na svět. Dokáže podpořit, regenerovat, zbavit neduhů i tíživých myšlenek. Dopřejme dobrého nápoje nejen sobě, ale také dětem a rodičům. Maminkám zejména. Jejich den patří k dalším z báječných svátků jara. Na výlety do přírody nebo fitka se vybavte energizujícím Yerba Mate Fitness. Zlepší spalování a zažene únavu. Ve chvílích klidu si dopřejte jedinečnou Matchu v BIO provedení. Uvolní svaly, uklidní žaludek. K práci pak připravte zelenou Kukichu. Vyrovná tlak, sníží cholesterol. A účinného povzbuzení se vám dostane od Guarany.

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »